< Artykuły

Zbrodnie z miłości

W piątki od 21:00 czeka nas podwójna dawka zbrodni popełnionych z miłości w programach KOCHAM, ALE KŁAMIĘ  i KOCHA, LUBI, PRZEŚLADUJE. Czasem za bukietem róż i pudełkiem czekoladek czai się mroczny sekret. Nieodwzajemniona miłość często rodzi obsesję, a ta prowadzi do najgorszych zbrodni. Oto jedne z najbardziej makabrycznych zbrodni popełnionych z namiętności.

Członek Johna Wayne'a Bobbitta
Rzekomo zgwałcona przez pijanego męża, Lorena Bobbit w ramach zemsty obcięła mu penisa. Następnie wsiadła w auto, w drodze na komisariat wyrzuciła przyrodzenie przez okno i oddała się w ręce policji. Na szczęście mężczyzny chirurdzy zdołali przyszyć oderwany członek, zaś kobietę uniewinniono ze względu na krzywdę, jakiej doznała z rąk męża.

Morderstwo i samobójstwo Hartmanów
Brynn, żona komika Saturday Night Live, zmagała się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Po powrocie do domu odurzona kobieta wdała się w kłótnię z Philem Hartmanem, a następnie zastrzeliła go podczas snu. Wyszła z domu, powiedziała o wszystkim koleżance, a następnie wróciła i popełniła samobójstwo, osierociwszy dwoje dzieci.

Śmierć Steve'a McNaira
W 2009 roku futbolista Steve McNair został zastrzelony podczas snu przez swoją dziewczynę Sahel Kazemi, która następnie popełniła samobójstwo. Kobieta zemściła się  w ten sposób na partnerze, który ją zdradzał.

Napaść Lisy Nowak
Założywszy perukę i prochowiec, uzbrojona w nóż, wiatrówkę, gaz łzawiący i worki na śmieci, Lisa Nowak postanowiła śledzić Colleen Shipman, z którą rywalizowała o względy mężczyzny.  Nowak jechała za Shipman z lotniska w Houston do Orlando, gdzie doszło do napaści. Kobietę oskarżono o porwanie, włamanie i napaść, ale wskutek ugody skazano jedynie na 9 miesięcy w zawieszeniu.

Morderstwo Jeffreya Freemana
Gdy Jeffrey Freeman dowiedział się, że jego żona ma romans, natychmiast kazał go zakończyć. Wkrótce został brutalnie zamordowany przez nią i jej kochanka.