NIEPODWAŻALNE DOWODY ZBRODNI

Więcej
< Artykuły

NIEPODWAŻALNE DOWODY ZBRODNI - nowe odcinki

Nowe odcinki w piątki, od 2 marca o 22:00

Kiedy w sprawie o morderstwo nie ma podejrzanego, żadnych przesłanek, a nieraz nawet ciała, śledczy stają przed najtrudniejszym testem. Trzeba zebrać dowody. Dowody muszę zostać zbadane Większość dowodów jest bezużyteczna jeśli nie można ich powiązać z podejrzanym...

Większość ofiar znała swojego zabójcę. Dlatego właśnie zabójstwo zdaje się najprostszą zbrodnią do rozwiązania, jednak 20% morderstw w Wielkiej Brytanii jest sklasyfikowana jako "popełniona w niewyjaśnionych okolicznościach". W programie "Niepodważalne dowody zbrodni" Robbie Coltrane ujawnia osiem najcięższych, najbardziej skomplikowanych i szokujących spraw, nad jakimi pracowała brytyjska policja. W każdym odcinku skupiamy się na dowodach zbrodni: jak zostały odkryte, co znaczyły i dlaczego były kluczowe w rozwiązaniu sprawy.

Robbie przeprowadza wywiady z śledczymi prowadzącymi te sprawy i specjalistami od medycyny sądowej, którzy niejednokrotnie po raz pierwszy mówią o najcięższych i najbardziej skomplikowanych sprawach w ich karierze.