W MOIM DOMU STRASZY

< Artykuły

starszy

7 przypadków, które mogą Cię spotkać w nawiedzonym domu
1.      Pamiętasz, że wyłączyłeś telewizor, a on jest włączony? Kubek z kawą zostawiłeś na blacie kuchennym, ale kiedy wróciłeś po nią do kuchni, okazało się, że stoi na stole? Światła w pomieszczeniach bez powodu zapalają się i gasną? Zamknięte przez Ciebie drzwi same się otwierają. Bardzo możliwe, że w Twoim domu dzieje się coś irracjonalnego. Dziwne „zachowanie” przedmiotów to jeden z dowodów, że coś oprócz Ciebie jest tu jeszcze Ktoś. Lub Coś.

2.      Zapachy – zarówno nieprzyjemne, jak i całkiem miłe. Pojawiają się nie wiadomo skąd, wszelkie próby znalezienia ich źródła spełzają na niczym.

3.      Poczucie, że nie jesteś sam. Na początku nie poparte żadnymi dowodami. Potem zaczynasz słyszeć różne dźwięki: stukanie, odgłos kroków, nawet czyjś oddech albo głos.

4.      Nietypowe reakcje zwierząt. Jeśli mas psa, kota lub mieszka z Tobą inne stworzenie, w nawiedzonym domu będzie się dziwnie zachowywać. Będzie szczekać, miałczeć i piszczeć bez powodu, patrzeć w jeden punkt na ścianie, albo… gdzieś za Twoimi plecami.

5.      Zmiana temperatury w pomieszczeniu. W jednym miejscu w domu jest albo bardzo ciepło, albo bardzo zimno. I nie pomaga na to regulowanie klimatyzacji czy pokręteł na kaloryferze.

6.      Coraz gorsze samopoczucie. Obniżenie nastroju bez żadnego powodu, depresyjność, problemy ze snem, koszmary – takie objawy miewają osoby, które mieszkają w nawiedzonych domach lub mieszkaniach. Mogą one występować jeszcze zanim rozpoznasz inne znaki świadczące o tym, że z Twoim domem coś jest nie tak.

7.      Tajemnicza śmierć. Może spotkać kogoś bliskiego czy sąsiada. Podejrzane są zgony nagłe,  np. z powodu zwału serca.